خانه اینفو

آخرین اخبار رونق بازار مسکن

آخرین اخبار رونق بازار مسکنآمارهای رسمی اعلام شده در رابطه با اخبار مسکن حاکی از این است که ، رشد بخش ساختمان از اوایل سال 91 وارد روند منفی شده است ، البته در  فصل سوم سال 92 رشد مثبت 1.7 درصدی در این بخش داشتیم .متاسفانه ما در بخش ساختمان در طول چند سال گذشته تا رشد منفی حدود 28 درصد را نیز تجربه کرده ایم . طبق آماری که ارائه شده ما قصد داریم اخبار مسکن حال حاضر و تابستان امسال را به شما ارائه دهیم . پس به شما توصیه می کنیم با آخرین اخبار رونق بازار مسکن با ما همراه باشید .

آخرین اخبار رونق بازار مسکن در تابستان امسال

طبق آمارهای ارائه شده در زمینه تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده از سوی بانک مرکزی نشان دهنده این است که روند منفی صدور پروانه های ساختمانی پس از چند سال متوالی از ابتدای سال 95 مثبت شده و در پایان سه ماهه سوم سال 95 رشد 17.6 درصدی را نیز تجربه کرده است .

آخرین اخبار رونق بازار مسکن

آخرین اخبار رونق بازار مسکن

بر اساس آمارهایی که از سوی بانک مرکزی ارائه شده است ، تهران روند منفی صدور این پروانه ها را با یک فصل تاخیر با دیگر مناطق شهری کشور تجربه کرده است . این روند به این صورت است که از تابستان سال 95 به 7 درصد رسیده است و در پاییز سال 95 رشد 11.8 درصدی را نیز تجربه کرده است .
با بررسی وضعیت اقتصادی کشور و اخبار مسکن که توسط کارشناسان متخصص در کشور ارائه شده است ، پیش بینی میشود که نشانه های رونق بازار در فصل تابستان را داشته باشیم . اما این رونق هرگز حاکی از این نیست که تمام مشکلات در بازار مسکن ما حل شده است و هیچ تضمینی برای تداوم این رشد وجود ندارد ، مگر در صورتی که اوضاع بازار مسکن طبق پیش بینی هایی که شده است بهبود پیدا کند و گردش مالی در این بازار بهتر شود .

شما عزیزان می توانید برای دریافت دیگر اخبار مسکن به سایت خانه اینفو مراجعه فرمایید .

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×