خانه اینفو

آنچه در مورد املاک باید بدانیم

در مورد خرید ملک

در مورد خرید ملک

همواره همه ما انسانها از آغاز خلقت تا هم اکنون به دنبال یک سرپناه یا یک مکان برای آسایش بوده و هستند . تا لحظاتی دور از شلوغی و اجتماع بیرون آرامش خاطر پیدا کنند .یک سری اصول خاص و ویژگی در خرید این سرپناه و آنچه در مورد املاک باید بدانیم وجود دارد که به آن میپردازیم .اما باید در نظر گرفت که دید یک فرد عادی با یک مهندس معمار بسیار متفاوت است .

آپارتمان یا مستقل

در وحله اول به آپارتمان میپردازیم . هر روز شاهد این هستیم که آپارتمانهای متعددی در سصح شهر ساخته میشود ، اما شاهد این هستیم که با افزایش ساخت کیفیت ساختمانها کاهش میابد . مخصوصا آپارتمانهای بالاشهر و فرق آن با ساختمانهای پایین شهر . بنابراین نیاز به دقت بیشتری از طرف سازندگان و کارفرمایان میباشد و این مقوله ای زمانبر هست .

به طور قطع حس استقلال در خانه مسقل بیشتر و بهتر از آپارتمان است و از مشکلاتی در بحث آپارتمان نشینی مطرح است به در هستید ، در آپارتمان سطح بهداشت روان و  مقوله آپارتمان نشینی به ساکنین داخل آن و میزان فرهنگ آنها بستگی دارد .

فضای داخلی ساختمان

  • فضای داخلی ساختمان بری زندگی نقش بسیار مهمی در محیط زندگی دارد . اما شایان ذکر است که مردم عزیز الگوهای مناسبی برای فضای داخلی ساختمان که توسط مهندس معمار انجام میشوند را ندارند ، و کارفرمایان و پیمان کاران محترم شاید به علت هزینه ها دیگر توجه خاصی به این موضوع ندارند .
  • مهم است که چه جور خانهای مورد انتخاب شماست ،  چقدر میخواهید هزینه کنید ، آیا نکات موجود در انتخاب ملک را رعایت میکنید ؟ درست است که داشتن پول و امکانات شرط اول خرید خانه میباشد اما ، خریدن خانه ای که نیاز به تعمیرات داخلی و خارجی داشته باشد هم با روان شخص خریدار و هم اعضای خانواده میکند و به جای ایجاد آرامش و سکوت ، ایجا استرس و نگرانی میکند .
  • آشپزخانه موردی که باید رعایت شود و بهتر است که روبروی در ورودی باشد ، نور خوبی داشته باشد و تمیز باشد . طرح آشپزخانه مستطیل باشد بسیار بهتر است . تهویه خوب داشته باشد و… محل قرارگیری سرویس های بهداشتی مثلا داخل راهروها باشد . حمام کنار اتاق خواب باشد بهتر است ،   طبقه دوم بهترین طبقه مجموعه آپارتمان است .

معیارهای بالا در خرید خانه بسیار کارساز است و توجه داشته باشید هر آنچه در مورد املاک باید بدانیم در سایت اطلاعات مسکن برایتان بصورت کامل شرح داده ایم .

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×