خانه اینفو

راه های خرید خانه با وام بانکی

یکی از راه های پر طرفدار برای خرید خانه دریافت وام بانکی است ، که معمولا افراد یا قشر کم درآمد یا با درآمد متوسط جامعه از طرفداران پر و پا قرص این نوع وامها یعنی وام مسکن میباشند . به هر روی این موضوع طبیعی است و به قول معروف امروزیها تا قصد ندی صاحب چیزی نمیشی . در این متن قصد داریم به اختصار اما جامع به بحث راه های خرید خانه با وام بانکی که حتما مورد توجه اقشار بسیاری از مردم عزیز هست ، بپردازیم .

روش اول لیزینگ مسکن :

حتما لغت لیزینگ و نحوه کاربرد آن به گوشتان خورده است . بدین ترتیب است که مقداری از پول خرید خانه را خریدار میپردازد و مابقی را شرکت لیزینگ بر عهده میگیرد و پرداخت میکند . و بصورت اقساط ماهانه با سود خاص مبلغ را قسط بندی میکند که اقساط آن 12 ساله یا 96 ماهه میباشد .

دریافت وام 60 میلیونی :

این وام با موافقت بانک مرکزی بصورت وام خرید مسکن به متقاضیان اعطا میگردد ، که بازپرداخت آن بصورت دوره 20 ساله و با سود بازپرداخت 14 درصد پرداخت میشود .

وام خرید مسکن مهر :

چندی است که خرید مسکن مهر بر سر زبانها افتاده است . برای خرید این نوع مساکن وام مسکن مهر برای کسانی که اقدام به ثبت نام برای خرید مسکن مهر را نموده اند مطرح است . این نوه وام ها یعنی مسکن مهر تا 30 میلیون تومان پرداخت میشود و روش بازپرداخت آن به 2 صورت ساده و پلکانی دریافت میشود .

خرید مسکن زوج های جوان :

زوجهای جوان میتوانند تا 50 میلیون تومان وام خرید مسکن به تصویب بانک مرکزی دریافت کنند . اما با توجه به روش بازپرداخت آن کمی بازپرداخت اقساط این نوع وام برای زوجهای جوان که تازه تشکیل زندگی داده اند مشکل است و باید جیب پر پولی داشته باشند . چون معمولا بازپرداخت آن به ماهی یک میلیون تومان میرسد .

وام 35 میلیون تومانی :

یکی از پرطرفدارترین وام ها به لحاظ اخذ وام بانکی وام 35 میلیون تومانی میباشد . این وام در مدت 12 سال بازپرداخت میشود با سود کم . به عبارتی ماهانه 530 هزار تومان و بعد از 12 سال حدود 7 میلیون سود بازپرداخت میشود .

راه های خرید خانه با وام بانکی

راه های خرید خانه با وام بانکی

به هر روی راه های مختلفی برای خرید خانه با وام بانکی وجود دارد که در متن بالا به آن پرداخته شد . اما برای اطلاعات کامل و بیشتر در مورد راه های خرید خانه با وام بانکی به سایت خانه اینفو سر بزنید .

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×