خانه اینفو

روش خرید و فروش واحدهای مسکن مهر

از زمانی که بحث ساخت ساختمانها و واحد های مسکن مهر در دولت ارایه شد و به تصویب مجلس محترم قرار گرفت ، مشکلات و مسایل بسیار زیادی در این حوزه به وجود آمد و همچنان این مسایل و مشکلات ادامه دار است . از ثبت نام مساکن مهر گرفته تا مشکلات در نداشتن یک طرح مهندسی خوب در ساخت واحدهای مسکن مهر و همچنین عدم تحویل به موقع این واحدها به علت تعلق نگرفتن آب ، برق یا گاز برای این ساختمانها مشکلاتی در امر خرید و فروش این واحدها بوجود آورده است . پس اشاره خواهیم داشت به روش خرید و فروش واحدهای مسکن مهر و مسایل مربوط به آن .

روش خرید و فروش واحدهای مسکن مهر به چه صورت امکانپذیر است :

در سالهای اخیر طبق دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و مصوبه ای که در هیئت دولت به تصویب رسید ، محدودیت های که مانع از انجام معاملات مسکن را برداشته و قرار شد که واحدهای تمام شده و نیمه تمام در بازار مسکن طبق تعرفه های اعلام شده خرید و فروش گردد . و این جز با هماهنگی با بانک های ذی مربوط و با توجه به حقوق شهروندان عزیز انجام نمیپذیرد .

روش خرید وفروش واحدهای مسکن مهر

روش خرید و فروش واحدهای مسکن مهر

به کجا میبایست رجوع شود :

بدین ترتیب با این احتساب اگر فردی مسکن مهری بصورت پرداخت قصدی ثبت نام نموده و مشمول پرداخت قصد میباشد و یا اقساط معوقه دارد ، برای فروش میبایست با در نظر گرتن این اقساط معوقه وبقیمانده و با توجه به شرایط ، میتواند ملک ثبت نام شده را بهدیگری واگذار نماید . بنابراین شخص خریدار یا مستاجر به همراه مدیون که همان فروشنده یا موجر میباشد باید به بنک مراجعه نموده و پس از انجام و پرداخت بدهی های معوقه تا آن زمانو انجام تشریفات قانونی که اعم از تغییرات و تعویض شخص مدیون که به نام خریدار است ، مراتب پرداخت اقساط جدید به نام خریدار توسط بانک صادر میگردد . و بدین سان روش خرید و فروش واحد های مسکن مهر انجام میپذیرد .

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×