خانه اینفو

روند نزولی تقاضا برای املاک تجاری در امارات

به دلیل وخیم شدن شرایط اقتصادی کشور امارات ، حدود 2 سال می باشد که روند نزولی تقاضا برای املاک تجاری در امارات حاکم است .

 

 

روند نزولی تقاضا برای املاک تجاری در امارات

روند نزولی تقاضا برای املاک تجاری در امارات

روند نزولی تقاضا برای املاک تجاری در امارات

تقاضا برای املاک تجاری در امارات متحده عربی به دلیل رشد کند اقتصادی این کشور با کاهش روبرو شده است.

تحقیق های انجام گرفته بر روی تقاضای فضای تجاری به مانند :  دفتر کار، مغاره های خرده فروشی و فضای صنعتی در  این کشور نشان می دهد که برای بیست و یکمین ماه متوالی روند نزولی به خود گرفته است.

برآورد می شود که اجاره بها املاک تجاری در امارات تا دو درصد کاهش داشته باشد؛ ضمن اینکه پیش بینی ها انجام گرفته حاکی از کاهش پانزده درصدی قیمت املاک تجاری در ۲۱ ماه اخیر در امارات دارد و روند خرید احتمالی این املاک توسط سرمایه گذاران خارجی منفی گزارش می گردد.
بر همین اساس، اجاره واحدهای تجاری برای خرده فروشی در ماه گذشته میلادی در امارات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴.۵ درصد کاهش داشته است .

بر پایه این گزارش، شرایط نامساعد اقتصاد کلان در «ابوظبی» منجر به بیکاری و کاهش تقاضا در املاک تجاری شده و واحدهای تجاری خالی در این شهر به اجاره نمی رسند و مجموع دفاتر تجاری خالی در حال حاضر ۲۲ درصد از کل املاک تجاری را به خود اختصاص داده است و انتظار می رود این رقم افزایش پیدا کند.

شما می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار املاک به سایت مرجع خانه اینفو مراجعه فرمایید .

 

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×