خانه اینفو

قیمت آپارتمان در زعفرانیه

قیمت آپارتمان در زعفرانیه

قیمت آپارتمان در زعفرانیه

زعفرانیه یکی از محله های مرفه نشین در شمال تهران است . این محله در ناحیه دو منطقه 1 تهران است . زعفرانیه دارای 5 محله کوچکتر به نام های مقدس اردبيلي ، آصف ، اسدآباد ، زال زر و پسيان است . خیابان اسدآباد ، خیابان‌های زعفرانیه (سرلشکر فلاحی) ، آصف (اعجازی) ، زاله زر (حیدر مردانی) ، مهر (حسینی) و ماکویی پور خیابان های اصلی زعفرانیه هستند . نامگذاری کوچه ها با واژه کوه همراه است مانند شیرکوه ، فیروزکوه ، کوهسار ، زردکوه ، کوه سفید و … در ادامه قیمت آپارتمان در زعفرانیه ذکر شده است .

قیمت اپارتمان زعفرانیه تهران در محله ها و خیابان های زعفرانیه متفاوت است . این قیمت ها همچنین با توجه به نوساز بودن و چندساله بودن آپارتمان متغیر است . آپارتمان های نوساز طبیعتا گران تر هستند .

قیمت های پیشنهادی فروش با قیمت نهایی متفاوت است . در اکثر مواقع این قیمت ها نسبت به قیمت نهایی بالاتر هستند . اگر قصد خرید خانه زعفرانیه دارید ، قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا در دام قیمت های کاذب نیفتید . قیمت های نهایی معاملات در املاک زعفرانیه راهنمای خوبی برای متقاضیان فروش آپارتمان در زعفرانیه است تا در هنگام معامله مسکن ، ملک را به قیمت کمتری ندهند و متضرر نشوند . در ادامه قیمت مسکن زعفرانیه ذکر شده است .

قیمت آپارتمان در زعفرانیه

محله و خیابان عمر بنا هر متر مربع
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . کیهان نوساز ۱۴,۵۰۰,۰۰۰
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . کوه سفید نوساز ۱۲,۵۰۰,۰۰۰
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . انتهای آصف نوساز ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . فیروز کوه غربی نوساز ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . مردانی نوساز ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . پسیان نوساز ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
قیمت آپارتمان در زعفرانیه . مقدس اردبیلی نوساز ۱۴,۰۰۰,۰۰۰

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×