خانه اینفو

نکات بازاریابی برای مشاورین املاک

همواره در کشور ما بازار مسکن و ساخت و ساز جذابیت های خاص خود را داشته است و بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در بازار مسکن و ساخت و ساز روی آورده اند . همواره این بازار رکود و رونق را به خود دیده است و در دوران رکود این بازار این هنر بازاریابی در مسکن بوده است که اهم این موضوع را نمایان نموده است . در این متن ما قصد داریم بعضی نکات بازاریابی برای مشاورین املاک را به شما به شما یاد آور شویم که در فروش ملک بسیار کارساز است .

از نکات بازاریابی برای مشاورین املاک این است که :

دروغ نگویید

اگر در هنگام تعریف از ملک ، هر آنچه شما از ملک تعریف کرده باشید و با آنچه مشتری میبیند تفاوت داشته باشد ، اعتماد خود را نسبت به شما از دست خواهد داد .

بهتر است اطلاعات مشتری را بگیرید تا اینکه کارت ویزیت دهید

قدر مشتریانی که به شما مراجعه میکنند را بدانید . معمولا اگر خانه یا ملک باب میل مشتری نباشد در نهایت با دادن کارت ویزیت از او درخواست میشود که تماس بگیرد ، اما این کار را نکنید و بدین مشتری به عنوان مشتری قطعی بنگرید .

از به روز بودن عقب نمانید

از خانه یا ملک هایی که در اختیارتان هست عکس بگیرید و آنها را در مثلا تبلت ذخیره نمایید و ارایه دهید و از تکنولوژی عقب نمانید .

ملک یا خانه ها را قبل از ورود مشتری آماده سازی کنید

در نظر داشته باشید که شما ملک یا خانه میفروشید ، در نتیجه باید خانه ها را تمیز نمایید تا از جلوه خاصی برخوردار باشد . اگر خانه نیاز به تعمیرات دارد آن را انجام دهید و ظاهری زیبا و لذت بخش به آن ببخشید که خوب به نظر برسد . ظاهر خانه همانند یک بسته بندی عالی است که اگر خوب به نظر برسد احتمال خرید را افزایش میدهد .

شبکه سازی کنید

سعی کنید که با دیگر مشاورین املاک مراودت و ارتباط داشته باشید که دست شما را برای دادن گزینه بازتر میگذارد . و این کار همراه با سود چه از طرف شما ، چه مشتری و چه مشاور املاک دیگر را به همراه خواهد داشت .

در متن بالا به برخی نکات بازاریابی برای مشاورین املاک اشاره شد ، برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت خانه اینفو ، اطلاعات کامل در مورد املاک را دست آورید .

نکات بازاریابی برای مشاورین املاک

نکات بازاریابی برای مشاورین املاک

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×