خانه اینفو

نکات قبل از خرید املاک پیش فروش

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در خرید املاک پیش فروش فریب خورده باشید ، عده ای از افراد با تحویل چند کاغذ بی ارزش پول هایی که دسترنج چندین سال تلاش آنها بوده است ، از دست داده اند و به عبارتی به راحتی فریب خورده اند . هیچوقت در ذهن این دوستان خطور نمی کرد ، زمانی که خانه ها و املاک نیمه ساز و آینده آن را پس از تکمیل ساخت ، تصور میکردند ، که چه کلاهی قرار هست بر سرشان برود . به همین دلیل ما در صدد برآمدیم که به یک سری نکات قبل از خرید املاک پیش فروش بپردازیم تا شاید بتوانیم کمکی شایان به دوستان عزیز داشته باشیم .

لازم به ذکر است که همیشه معامله کردن املاک پیش‌فروش مانند آپارتمان ، کلاهبرداری نیست و منجر به دستگاه های قضایی و دادگاه ها نمیشود ، زیرا بدون شک تمام اشخاصی که املاک خود را پیش‌فروش می‌نمایند کلاهبردار نیستند ، اما همه افرادی که این املاک را خریده اند از محصول نهایی راضی نیستند و باب میلشان نیست . بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند قوانین پیش‌فروش املاک هنوز به طور حتمی اجرا نمی گردد و در برخی موارد هنوز ضمانت اجرایی‌ معتبر را ندارند ، ولی همین که مو به مو خریداران به مواد آن را اجرا میکنند برای انجام یک معامله و نکات قبل از خرید املاک پیش فروش را رعایت میکنند ، کافی است .

نکات قبل از خرید املاک پیش فروش

نکات قبل از خرید املاک پیش فروش

شرح نکات قبل از خرید املاک پیش فروش :

بر طبق این قوانین ، قرارداد پیش‌فروش املاک مانند آپارتمان به هر معامله ای اطلاق میگردد که به سبب آن ، شخص مالک که ملک را پیش فروش میکند متعهد میگردد به ساخت آن ملک یا واحد آپارتمانی . این واحد پیش فروش طبق تعرفه ای که دارد چه مسکونی و چه کاربری تجاری باید در اختیار پیش خریدار قرار گیرد . بر طبق یک سری قوانین  تنها دو بخش از افراد قادر به این هستند که اقدام به پیش‌فروش ساختمان خود کنند ، اول آن دسته از  سرمایه‌گذارانی که در ازای سرمایه‌ ای که گذاشته اند ، و دسته بعد مستاجران زمین های ملکی ، تحت نظر دولت و موقوف که به سبب سند موجود رسمی ، حق ساخت آن اراضی را خواهند داشت .

پس به نکته زیر توجه فرمایید :

به سبب وجود قانون تنها دو بخش از اشخاص قادر به این هستند که اقدام به پیش فروش املاک و یا ساختمانهای خود نمایند ، یکی سرمایه گذاران از طریق ساخت بنا روی زمین متعلق به دیگری و و دسته بعد مستاجران زمین های ملکی ، تحت نظر دولت و موقوف که به سبب سند موجود رسمی ، حق ساخت آن اراضی را خواهند داشت .

پس جهت خرید املاک و یا ساختمانها به نکات قبل از خرید املاک پیش فروش توجه فرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه املاک به سایت مرجع املاک خانه اینفو سر بزنید .

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×