خانه اینفو

نکات پیش فروش قرارداد مشارکت در ساخت که باید مدنظر باشد

یکی از شرایط قرارداد مشارکت در ساخت و ساز که در رابطه با آن صحبت کردیم پیش فروش واحدها میباشد . موضوع فروش و پیش فروش واحدهای موضوع قرارداد مشارکت در ساخت و ساز یکی از مسائل بحث برانگیز می باشد که اکثر دعاوی حقوقی مربوط به قرارداد مشارکت در ساخت و ساز مربوط به موضوع پیش فروش واحدها می باشد .در مطالب گذشته به صورت اجمالی در رابطه با موضوع پیش فروش واحدها صحبت کردیم و در این متن قصد داریم در رابطه با نکات پیش فروش قرارداد مشارکت صحبت کرده ایم .

نکات پیش فروش قرارداد مشارکت در ساخت

نکته 1- مالکین نباید تا زمانی که پروژه تکمیل و تحویل داده نشده است به سازنده اجازه پیش فروش واحدهای سهم سازنده را بدهند زیرا اگر سازنده همه واحدهای خود را پیش فروش نماید و پروژه را تکمیل نکند ، مالکین نمی توانند برای جبران خسارتی که به خودشان وارد شده ، واحدهای متعلق به سازنده را از طریق تامین خواسته توقیف نمایند .

نکته 2- در برخی پرونده های حقوقی وقتی سازنده اجازه پیش فروش واحدهای سهم خویش را داشته باشد ، ممکن است پروژه با خطر کلاهبرداری و فروش مال غیر مواجه شود .
یعنی یک واحد به چندین نفر پیش فروش شود بدون اینکه مالک یا سایر پیش خریداران از این موضوع باخبر شوند .

نکته 3-نصب کردن تابلویی در جلوی ساختمان با این محتوا که واحدهای این پروژه تا زمان تکمیل بنا و تحویل آن قابل پیش فروش نمی باشند ، میتواند تضمین مناسبی برای مالکین باشد تا خریداران که قصد پیش خرید دارند نیز از آن مطلع شوند .

نکات پیش فروش قرارداد مشارکت در ساخت

نکات پیش فروش قرارداد مشارکت در ساخت

شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نکات پیش فروش در قرارداد مشارکت در ساخت و هر گونه اطلاعات دیگر در رابطه با املاک تهران ، املاک ونک ، املاک زعفرانیه و سایر شهرستان ها به سایت خانه اینفو مراجعه فرمایید .

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×