خانه اینفو

بدون تشریفات وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر بگیرید

وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر

وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر

مدیرعامل بانک مسکن به تمام مدیران  شعب بانک مسکن سراسر کشور ابلاغیه ای ارسال نموده بر این مبنا که تمامی شعب بانک مسکن در پرداخت تسهیلات 40 میلیونی مسکن مهر همکاری لازم را بعمل آوردند و در پرداخت آن سختگیری نکند . در ادامه به جزئیات وام 40 میلیونی مسکن مهر پرداخته ایم .

ابلاغیه وام 40 میلیونی مسکن مهر

به نقل از بانک مسکن ، محمد هاشم بت شکن ابلاغیه ای را به سراسر کشور ارسال نمود ، که در آن اشاره به نامه هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی به استانداران سراسر کشور که در آن نامه بر تشکیل مرتب و منظم جلسات شورای مسکن استان که برای تکمیل واحدهای مسکن مهر سراسر کشور که خواستار پرداخت وام تسهیلات وام مسکن مهر از 30 میلیون به 40 میلیون تومان شده است که خواستار همکاری کلیه شعب بانک مسکن سراسر کشور شد که با پرداخت افزایش تسهیلات فردی برای واحدهای فروش نرفته مسکن مهر تا مبلغ 40 میلیون تومان شد .

رئیس جمهور تاکیده کرده که پروژهای مسکن مهر باید تا پایان دولت یازدهم تکمیل شود بنابراین نامه مدیر عامل بانک مسکن که برای مدیران استانها ابلاغ شد در پی تاکید رئیس جمهور می باشد .

متن نامه اینگونه است :

بانک مسکن در پی آن است با ساده سازی مسیر پرداخت تسهیلات اضافه مسکن مهر (وام ۱۰ میلیون تومانی که به سقف ۳۰ میلیون تومانی تسهیلات قبلی مسکن مهر افزوده شده است)، هر چه سریعتر نیاز مالی پروژه های نیمه تمام برطرف شود تا امکان افتتاح، بهره برداری و استفاده از واحدهای مسکونی مهر برای متقاضیان واجد شرایط فراهم بیاید.

در پی این نامه ابلاغیه ای را مدیر عامل مسکن به تمامی مدیران شعب کشور ارسال نمود ، که در این خواستار روان سازی در پرداخت تسهیلات برای تحقق اهداف دولت شد .

مدیر عامل بانک مسکن در ماموریتی که برای شعب بانک مسکن بابت اولویت بخشی به حمایت مالی از طرح مسکن مهر، تعیین کرده ، تاکید کرده است : مدیریت‌های امور اعتباری و استان‌ها و بازاریابی با رصد و پایش مستمر عملکرد مجموعه بانک در این بخش و ارائه گزارش‌های لازم، پیگیری مناسبی را در راستای اجرای به موقع و صحیح فرآیند پرداخت تسهیلات مسکن مهر با سقف جدید در دستور کار قرار دهند.

در سراسر کشور یک میلیون و 500 هزار واحد مسکن مهر بهره برداری شده است .

بانک مسکن بیش از 40 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای پشتیبانی پروژه مسکن مهر پرداخت کرده است .

همچنین هفته گذشته برای تکمیل پروژه های مسکن مهر که تکمیل نشده اند ، مصوبه ای را تصویب کرده است که پرداخت تسهیلات وامی از 3 میلیون تومان به 40 میلیون تومان افزایش پیدا کند .

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×