خانه اینفو

چطوری خانه بخریم ؟

چطوری خانه بخریم

چطوری خانه بخریم

این روزا خونه دار شدن به یکی از آروزهای بزرگ ایرانیان تبدیل شده . هزینه های بالای خرید خونه اجازه نمیده همه خونه دار بشن . بسیاری هم بودجه کمی دارن و مجبورن خونه ای با کیفیت پایین و به دور از انتظاراتشون بخرند . با توجه به این مشکلات چند پیشنهاد براتون داریم که میتونه به این سوال چطوری خانه بخریم ؟ پاسخگو باشه . آرزو داریم روزی برسه همه هموطنامون صاحبخونه شده باشن .

چطوری خانه بخریمچطوری خانه بخریم ؟

  1. توکل بر خدا بدون دقت به پولی که دارین .
  2. تعیین معیارها برای خانه مورد نظر .
  3. متاسفانه 90 درصد مشاور املاکی ها غیر متخصص هستند و فقط برای کار چاق کنی و پول بی زحمت درآوردن تو این کار وارد شدن . پس اصلا روشون حساب نکنید . چون تنها کاری که بلدن اینه که بعد از پرسیدن مقدار پولتون شما رو ناامید کنند که باید قید خانه دار شدن رو بزنید . بعضیا هم که اصلا شما رو تحویل نمیگیرن . اما درصد خیلی کمی واقعا اهل همین کارن و دلسوز و مهربان .
  4. به همه بگید که خونه میخواید . تو سایتهای مربوط به شهرتون که تو اینترنت هست عضو بشید و و آنلاین دنبال خونه باشید .
  5. طبق تجربه بهترین راه خانه دار شدن رفتن به شرکت های ساختمان سازی هست که خوشنام و با تجربه هستن و تو هر شهری هم فعالیت می کنن . چون اینا کارشون همینه و متخصص همین کارن . اولا محترم و مهربون هستن ، دوما تا جایی که امکانش باشه با شما راه میان ، سوما خونه رو با قیمت کارشناسی و مناسب به شما میدن .

راستی بهتون پیشنهاد می کنم از مقاله های روش های خانه دار شدن و راهنمای پیدا کردن خانه مناسب نیز استفاده کنید . 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×