خانه اینفو

کار مشاور املاک چیست ؟

مشاور املاک یکی از شغل هایی است که اکثر مردم آن را به چشم یک شغل پردرآمد نگاه می کنند . به همین دلیل و شاید طبق علاقه تان دوست داشته باشید یک بنگاه مشاور املاک راه بیندازید اما اطلاعات کافی در خصوص این شغل نداشته باشید . ما در این متن قصد داریم به شما بگوییم کار مشاور املاک چیست ؟
و  همچنین شرایط و لوازم مورد نیاز برای شروع این کار را خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم . پس تا آخر این متن با ما همراه باشید .

کار مشاور املاک

مشاور املاک به بنگاه های معاملاتی که به کسب و کار املاک و مستغلات خرید، فروش، پیش فروش و اجاره مشغول هستند ، گفته می شود .
اکثر مشاورین املاک چنین تعریفی از شغل خود دارند :
که ما با استفاده از فایل های فروشی که در اختیار داریم ، معرفی و یا آگهی ، ملک تقاضاکننده را طبق خواست او پیدا می کنیم و پس از این مرحله تلاش بر این داریم که ملک توسط متقاضی پسندیده شود و سپس قرارداد انجام شود .
در حالی که این تعریف کاملا غلط و پوچ است . یک مشاور املاک در مرحله ی اول باید بداند که شغل وی  همان طور که از نامش پیداست نخست مشاوره می باشد .

کار مشاور املاک

کار مشاور املاک

کار مشاوره املاک جزء یکی از انواع مشاوره است که در آن همیشه هدفی ثابت داریم و انجام معاملات مطلوب بر اساس خواسته تقاضاکننده می باشد و روش های درست و علمی آن برای رسیدن به هدف متفاوت از یکدیگر است .
در کار مشاور املاک دو نوع فنون داریم : فنون ثابت و فنون متغیر .
فنون ثابت برای انجام مشاوره فنونی است که برای همه متقاضیان به طور یکسان و ثابت انجام می شود. مانند :

  1. ارتباط عمومی
  2. ثبت درخواست
  3. برنامه ریزی
  4. تغییر ذهن
  5. جلب اعتماد

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار مشاور املاک به سایت خانه اینفو مراجعه فرمایید .

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×