خانه اینفو

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

وین-اتریش

این شهر بارها به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی انتخاب شده است. دومین شهر در لیست مذکور، پایتخت اتریش و یکی از نه ایالت این کشور است. امنیت پایدار این شهر و وضعیت مناسب سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ، باعث قرار گرفتن بسیاری از سازمانهای مهم بین المللی مانند سازمان ملل، اوپک و آژانس بین المللی انرژی هسته ای در این شهر شده است.

ونکوور-کانادا

بهترین شهر دنیا برای زندگی شهر ونکوور کانادا است. بزرگترین منطقه شهری در غرب کانادا و سومین شهر بزرگ این کشوراست. این شهر، دارای یکی از بزرگترین تنوع های زبانی و قومیتی در کاناداست. با وجود اینکه 52 درصد ساکنین شهر، دارای زبان مادری غیر از انگلیسی هستند، ولی جزء شهرهای انگلیسی زبان محسوب می شود.

به خاطر شرایط مناسب زندگی و پیشرفته بودن اماکن عمومی مانند کلوب های ورزشی و ورزشگاه ها، این شهر،برای برگزاری المپیک زمستانی 2010 میلادی انتخاب شد.

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

ملبورن – استرالیا

سومین شهر برتر دنیا برای زندگی، دومین شهر پر جمعیت استرالیا است. ملبورن به عنوان شهر بازرگانی، هنر، آموزش، تفریح و توریست استرالیا شناخته می شود.

این شهر به علت قرار گرفتن بسیاری از مراکز مهم فرهنگی دنیا در آن به عنوان پایتخت فرهنگی استرالیا شناخته شده است.

تورنتو – کانادا

بزرگترین شهر کانادا و مرکز استان اونتاریو، در لیست بهترین شهرهای دنیا، مقام چهارم را دارد. این شهر با وجود جمعیت زیاد دارای فضای بسیار مناسب شهری و معماری مدرن است. همچنین یکی از فعالترین شهرهای دنیا از لحاظ فعالیت های اقتصادی است و یکی از مراکز اصلی ارتباطات ماهواره ای و مخابراتی، رسانه، هنر، فیلم سازی، توریسم و صنایع هوا- فضا در دنیا محسوب می شود.

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

کالگری – کانادا

چهارمین شهر پرجمعیت کانادا و مرکز انرژی این کشور محسوب می شود. بسیاری از کمپانی های نفت و گازی دنیا در این شهر فعالیت می کنند واز لحاظ شغلی در شرایط مساعدی قرار دارد و به همین دلیل، مقصد بسیاری از مهاجرین به کاناداست.

این شهر به عنوان یکی از مراکز ورزش های زمستانی دنیا و یکی از بهترین مکانهای دنیا برای اکوتوریسم شناخته شده است. آینده رو به رشد و ظرفیت های بالای اقتصادی یکی دیگر از مزایای زندگی در این شهر است.

هلسینکی – فنلاند

پایتخت کشور فنلاند هلسینکی است  که شمالی ترین منطقه کره زمین است که دارای جمعیت بالای یک میلیون نفر است. هلسینکی یکی از مراکز مورد توجه اقتصادی، هنری و فرهنگی در دنیاست.

سیدنی – استرالیا

سیدنی بزرگترین شهر استرالیا و چند ملیتی ترین شهر دنیا محسوب می شود. مقصد اصلی مهاجرین به این کشور سیدنی است. یکی از زیباترین شهرهای جهان از منظر معماری شهری و یکی از بزرگترین مراکز هنری دنیاست.

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

پرث – استرالیا

پرث بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر غرب استرالیا و از لحاظ مشاغل اقتصادی سالها به عنوان یکی از بهترین مناطق دنیا شناخته می شود. این شهر یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری و راه اندازی شغل های جدید می باشد.

آدلاید – استرالیا

بسیاری از فستیوال های هنری و ورزشی دنیا در این شهر برگزار می شود و میوه ها و مواد غذایی مشهور و باکیفیت آن به سراسر دنیا صادر می شود و باعث به وجود آمدن شرایط مناسب شغلی و جدید در این شهر شده است.

اوکلاند – نیوزلند

اوکلند پرجمعیت ترین شهر نیوزلند است. یکی از بهترین و سالم ترین مناطق آب و هوایی جهان را دارد و یکی از مناطق بسیار مطلوب برای زندگی سالم است.

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

10 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در خصوص املاک و ارائه خدمات در خور موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در زمینه املاک تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین مشاوره ها چه قیمتی و حقوقی و...از ما انتخاب بهتری داشته باشید. ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه

021 22 41 10 66

×