قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
شنبه , ژوئن 24 2017
خانه / خرید آپارتمان

خرید آپارتمان

با رشد جمعیت شهرنشینی ، مهاجرت به سوی شهرهای بزرگ و افزایش قیمت زمین ، راهی به جز آپارتمان نشینی وجود ندارد . می توان گفت گرایش جبری به آپارتمان نشینی گذر از زندگی سنتی است . به دلیل کمبود زمین و همچنین بالا بودن قیمت آن ، خانواده ها مجبورند برای تامین سرپناه خود سختی های آپارتمان نشینی را تحمل کنند . اگر تمکن مالی داشته باشند ، اقدام به خرید آپارتمان می کنند ، در غیراینصورت باید اجاره کنند .

خرید آپارتمان در تهران یکی از بزرگترین معامله های مسکن در این شهر می باشد .

خرید آپارتمان
خرید آپارتمان

نکات مهم در هنگام خرید آپارتمان

indexبه دلیل اینکه زندگی در آپارتمان برای کسانی که به آپارتمان نشینی عادت ندارند ، سخت است . بهتر است قبل از خرید ، راهنمای خرید آپارتمان را در اینجا مطالعه کنید تا بعد از سکونت از معامله تان ناراضی نشوید .  در این راهنما در مورد ویژگی های یک آپارتمان خوب توضیحاتی داده شده است .

indexخیلی ها توانایی خرید آپارتمان را ندارند . این افراد با به امید اینکه در آینده بتوانند پول آن را فراهم کنند ، به پیش خرید کردن روی می آورند . ما به این افراد توصیه می کنیم که حتما راهنمای پیش خرید آپارتمان را در اینجا به دقت بخوانند تا خدای نکرده ضرر نکنند و یا سرمایه زندگیشان را یک شبه از دست ندهند .

index

قیمت آپارتمان در تهران با توجه به محله های آن متغیر است . مسلما قیمت آپارتمان در بالا شهر تهران نسبت به مناطق پایین تر بسیار بالاتر است . همچنین متراژ آپارتمان ، تعداد اتاق خواب ها ، طبقه چندم بودن آن ، داشتن آسانسور و سال ساخت آن از تعیین کننده های نرخ آپارتمان هستند .

indexیکی از جرایمی که امروزه باب شده است، کلاهبرداری از طریق فروش مسکن است . در هنگام خرید آپارتمان همه نکات را رعایت کنید تا در دام کلاهبرداران و سودجویان نیفتید . ناآگاهی از قوانین و قراردادها میتواند زمینه را برای این افراد فراهم کند . آشنایی با روش های کلاهبرداری در مسکن در هنگام خرید ملک ضروری است .

خرید آپارتمان
خرید و فروش آپارتمان