خانه اینفو

تغییر سبک زندگی و همچنین اوضاع اقتصادی ، امروزه خرید و فروش آپارتمان سهم بسیار بزرگی را در معاملات مسکن به خود اختصاص داده است . عوامل بسیاری در تعیین قیمت آپارتمان فروشی در تهران موثر است .

خرید و فروش آپارتمان

عوامل موثر در تعیین قیمت آپارتمان

در خرید آپارتمان مهمترین عامل منطقه ای است که آپارتمان در آن قرار دارد . خرید آپارتمان 60 متری در سعادت آباد مسلما بودجه بسیار بیشتری از خرید آپارتمان 60 متری در تهرانپارس لازم دارد . همچنین خرید آپارتمان 50 متری در غرب تهران هزینه بیشتری از خرید آپارتمان 50 متری در شرق تهران دارد .

یکی دیگر از عوامل تعییت قیمت آپارتمان فروشی تهران متراژ آن است . خرید آپارتمان 120 متری در تهران بودجه بیشتری از خرید آپارتمان 100 متری در تهران لازم دارد . همچنین تعداد خواب نیز در قیمت آن موثر است . آپارتمان 2 خوابه در تهران گرانتر از آپارتمان 1 خوابه در تهران می باشد .

عدد ساخت سال آپارتمان از دیگر علت های مهم موثر در تعیین قیمت خرید آپارتمان در تهران می باشد . خرید آپارتمان 10 سال ساخت هزینه کمتری از آپارتمان نوساز در تهران دارد .

از دیگر عوامل تعیین قیمت آپارتمان در تهران ، امکانات بناست . داشتن آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، نورگیر بودن آپارتمان و همچنین کیفیت ساختمان و کیفیت اجزای ساختمان نقش بسیار موثری در قیمت آپارتمان هاست .

در هنگام خرید آپارتمان تهران به همه نکات دقت کنید تا در هنگام فروش آن با مشکل مواجه نشوید .

خرید و فروش آپارتمان

×