قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
شنبه , ژوئن 24 2017
خانه / املاک زعفرانیه

املاک زعفرانیه

زعفرانیه یکی از محله های منطقه 1 تهران است . این محله شامل 5 محله کوچکتر به نام های اسدآباد (زعفرانیه) ، خیابان آصف ، خیابان مقدس اردبیلی ، پسیان ، زال زر و کیهان می باشد . معروفترین محله ، اسدآباد می باشد . املاک زعفرانیه در ناحیه دو منطقه یک شهرداری تهران قرار دارند .

در شمال زعفرانیه رشته کوه های البرز قرار دارند . این محله از شرق به تجریش ، روستای اسدآباد و کاخ سعدآباد ، از غرب به محدوده کوچه کاریز و محله ولنجک و از جنوب خیابان ولی عصر و محله محمودیه می رسد .

املاک زعفرانیه

املاک زعفرانیه

سکونتگاه قدیمی زعفرانیه در تهران ، روستای سعدآباد بوده که هنوز هم برخی خیابان هایش ساختار روستایی دارند . املاک منطقه زعفرانیه در قسمت شمالی دارای قدمت بیشتری هستند و تغییر بافت جدید به قدیم بیشتر به چشم می خورد .

املاک زعفرانیه تهران به دلیل اینکه در منطقه 1 قرار دارد . از مناطق گران تهران به شمار می رود . خرید و فروش مسکن در زعفرانیه تهران از جمله معاملات گران در تهران است .

مشاور املاک زعفرانیه در خانه اینفو شما را برای خرید و فروش ملک در زعفرانیه ، رهن آپارتمان زعفرانیه تهران و خرید و فروش آپارتمان در زعفرانیه یاری می رساند .

برای رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه چقدر پول لازم است ؟

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق شمالی تهران بسیار بالاست . زعفرانیه از مناطق گران تهران برای اجاره نشینی است . تنها افرادی که دارای تمکن مالی بالایی هستند ، توان اجاره آپارتمان در زعفرانیه را دارند . املاک زعفرانیه جدیدترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه را مورد …

توضیحات بیشتر »

ارزان قیمت ترین آپارتمان های زعفرانیه در سال 95

محله زعفرانیه یکی از محله های اعیان نشین تهران است . همچون دیگر املاک منطقه 1 تهران ، قیمت آپارتمان در زعفرانیه نیز بسیار گران می باشد . شاید رویای زعفرانیه نشینی برای بسیاری از شهروندان دور از تصور باشد . در ادامه لیستی از ارزان قیمت ترین آپارتمان های زعفرانیه …

توضیحات بیشتر »

قیمت آپارتمان در زعفرانیه

زعفرانیه یکی از محله های مرفه نشین در شمال تهران است . این محله در ناحیه دو منطقه 1 تهران است . زعفرانیه دارای 5 محله کوچکتر به نام های مقدس اردبيلي ، آصف ، اسدآباد ، زال زر و پسيان است . خیابان اسدآباد ، خیابان‌های زعفرانیه (سرلشکر فلاحی) ، آصف (اعجازی) ، زاله زر (حیدر …

توضیحات بیشتر »